Ukončenie súťažného ročníka MO Trnava sezóna 2018/2019

Dňa 13.4.2019 sa odohrali posledné zápasy súťažnej sezóny 2018/20198 Majstrovstiev oblasti Trnava.

Naše A mužstvo odohralo posledný zápas v Červeníku kde si poradilo s miestnym TJ Slovanom Červeník  a zvíťazilo 11 : 7. Týmto výsledkom ukončilo družstvo STK Voderady A v 7.lige MO Trnava celkové 10. miesto.

STK Voderady B sa rozlúčilo v poslednom kole 8. ligy prehrou, keď nestačilo na TJ Sasinkovo s ktorým prehralo v pomere 8: 10 a 8.ligu MO Trnava skončilo tiež na 10.mieste.

Hráčom oboch našich družstiev týmto ďakujem  za reprezentáciu obce Voderady. Sezónu 2018/2019 Majstrovstiev oblasti Trnava odohrali hráči:

Luboš Zlatohlávek, Norbert Vöröš, Roland Mizera, Jozef Hanzel, Marek Vígh, Roman Lovas, Luboš Sitár st., Luboš Sitár ml., Miro Zolvík st., Wilitschka Peter, Stanislav Tučnovič, Miro Zolvík ml.a Vladimír Schiffel.

 

Poďakovanie za spoluprácu

Stolnotenisový klub Voderady aj touto cestou chce poďakovať bývalému starostovi Pavlovi Augustínovi, za veľmi dobrú spoluprácu a podporu  nášho klubu.

Dúfame že medzi nás zavíta do telocvične a v rámci relaxu si príde zahrať s nami stolný tenis.

Tiež sa chceme poďakovať aj bývalým poslancom za ich podporu.

 

 

Starostovský turnaj 8.ročník

Tak a už je tu čas Vianočný a s ním prichádza čas konania Starostovského turnaja obce Voderady. Konať sa bude v nedeľu 30.decembra od 14,00 hod.  v malej telocvični ZŠ Voderady. Registrácia hráčov ktorý sa chcú prihlásiť je od 13,30 do 14,00 hod. Štartovné je 5 eur na hráča . V cene štartovného je  1x jedlo, 1x káva , 1 x 0,5l pivo alebo 1 x 2 dcl vína.

Možnosť zakúpenia občerstvenia počas turnaja :

jedlo – 1 porcia      2,00 eur

víno –  2 dcl           0,50 eur

pivo –  0,5 l           1,00 eur

káva –                   1,00 eur

čokoláda               0,50 eur

 

Zmena vo vedení STK Voderady

Dňa 25.7.2018 sa uskutočnilo mimoriadne zhromaždenie klubu STK Voderady, na ktorom sa prijali nasledujúce udalosti:

  1. Schválenie prestupu hráča Petra Szilágyiho do klubu STK Hoste
  2. Ukončenie pôsobenia  doterajšieho tajomníka STK Voderady Petra Szilágyiho
  3. Zvolenie do funkcie nového tajomníka STK Voderady Luboša Sitára st.

 

Ďakujeme Petrovi Szilágyimu za dlhoročnú hráčsku činnosť a reprezentovanie obce a za vykonávanie funkcie tajomníka STK Voderady.

Novému tajomníkovi STK Voderady Lubošovi Sitárovi st., želáme veľa úspechov vo vedení stolnotenisového klubu Voderady.

Ukončenie súťažného ročníka 2017/2018

Dňa 14.04.2018  odohrali naše mužstvá zápasy posledného kola Majstrovstiev okresu Trnava v 7. a 8. lige. STK Voderady A porazilo družstvo TJ Kočín-Lančár 17:1 a STK Voderady B vyhralo nad STO Blava Jaslovské Bohunice E 14 :4.

Týmito výhrami si zabezpečilo naše A družstvo konečné 3. miesto v 7. lige,  a B družstvo konečné 7. miesto v 8. lige MO Trnava. Splnili sme predsavzatie ktoré sme si dali na začiatku sezóny 2017/2018.

Dokonca naše A-čko má možnosť v prípade udržania sa Piešťan v 1.lige a postupu Sládkovičova do 1.ligy – postúpiť z 3.miesta do 6.ligy MO Trnava.

Týmto by som chcel poďakovať všetkým hráčom oboch družstiev za úspešnú reprezentáciu nášho klubu ako aj obce Voderady.

sezóna 2017/2018

Stolnotenisový klub Voderady vstúpil do novej súťažnej sezóny  2017/2018 Majstrovstiev okresu Trnava svojimi dvoma družstvami : Voderady „A“ a Voderady „B“ . Voderady „A“ je účastníkom 7.ligy MO Trnava. Zostavu Voderady „A“ –mužstva tvoria hráči: Peter Szilágyi, Luboš Zlatohlávek, Noro Vöröš, Jozef Hanzel, Marek Vígh, Stano Tučnovič, Roman Lovás, Vlado Schiffel a Lubo Sitár st..

Mužstvo Voderady „A“ má veľmi dobrý vstup do nového ročníka keď po siedmom kole je s 5 výhrami a 2 prehrami  na peknom 3 mieste tabuľky .  Voderady „B“ je účastníkom 8.ligy MO Trnava. Zostavu Voderady „B“ mužstva tvoria hráči: Roland Mizera, Jozef Hanzel, Marek Vígh, Stano Tučnovič, Vlado Schiffel, Roman Lovás, Luboš Sitár st., Miro Zolvík a Luboš Sitár ml.. B – mužstvo je po siedmom kole s 3 výhrami, 1remízou a 3 prehrami na uspokojivom 6.mieste tabuľky.

Brigáda v rámci Dňa zeme

Dňa 20.apríla 2017 sa uskutočnila brigáda v rámci dňa zeme vo Voderadoch. Deň zeme sa mal uskutočniť pôvodne v sobotu ale kvôli nepriaznivému počasiu bol nakoniec

starostom zrušený.

Stolný tenisti z miestneho klubu si však aj napriek zrušeniu svoj diel splnili. Odstránili sme kovovú časť predzahrádky pred starou školou. Brigády sa zúčastnili nasledovní členovia

STK Voderady: Jozef Hanzel, Luboš Zlatohlávek, Luboš Sitár st., Noro Vöröš a Vlado Schiffel.

Brigádnikom aj touto cestou ďakujeme .