Zmena vo vedení STK Voderady

Dňa 25.7.2018 sa uskutočnilo mimoriadne zhromaždenie klubu STK Voderady, na ktorom sa prijali nasledujúce udalosti:

  1. Schválenie prestupu hráča Petra Szilágyiho do klubu STK Hoste
  2. Ukončenie pôsobenia  doterajšieho tajomníka STK Voderady Petra Szilágyiho
  3. Zvolenie do funkcie nového tajomníka STK Voderady Luboša Sitára st.

 

Ďakujeme Petrovi Szilágyimu za dlhoročnú hráčsku činnosť a reprezentovanie obce a za vykonávanie funkcie tajomníka STK Voderady.

Novému tajomníkovi STK Voderady Lubošovi Sitárovi st., želáme veľa úspechov vo vedení stolnotenisového klubu Voderady.

Ukončenie súťažného ročníka 2017/2018

Dňa 14.04.2018  odohrali naše mužstvá zápasy posledného kola Majstrovstiev okresu Trnava v 7. a 8. lige. STK Voderady A porazilo družstvo TJ Kočín-Lančár 17:1 a STK Voderady B vyhralo nad STO Blava Jaslovské Bohunice E 14 :4.

Týmito výhrami si zabezpečilo naše A družstvo konečné 3. miesto v 7. lige,  a B družstvo konečné 7. miesto v 8. lige MO Trnava. Splnili sme predsavzatie ktoré sme si dali na začiatku sezóny 2017/2018.

Dokonca naše A-čko má možnosť v prípade udržania sa Piešťan v 1.lige a postupu Sládkovičova do 1.ligy – postúpiť z 3.miesta do 6.ligy MO Trnava.

Týmto by som chcel poďakovať všetkým hráčom oboch družstiev za úspešnú reprezentáciu nášho klubu ako aj obce Voderady.

sezóna 2017/2018

Stolnotenisový klub Voderady vstúpil do novej súťažnej sezóny  2017/2018 Majstrovstiev okresu Trnava svojimi dvoma družstvami : Voderady „A“ a Voderady „B“ . Voderady „A“ je účastníkom 7.ligy MO Trnava. Zostavu Voderady „A“ –mužstva tvoria hráči: Peter Szilágyi, Luboš Zlatohlávek, Noro Vöröš, Jozef Hanzel, Marek Vígh, Stano Tučnovič, Roman Lovás, Vlado Schiffel a Lubo Sitár st..

Mužstvo Voderady „A“ má veľmi dobrý vstup do nového ročníka keď po siedmom kole je s 5 výhrami a 2 prehrami  na peknom 3 mieste tabuľky .  Voderady „B“ je účastníkom 8.ligy MO Trnava. Zostavu Voderady „B“ mužstva tvoria hráči: Roland Mizera, Jozef Hanzel, Marek Vígh, Stano Tučnovič, Vlado Schiffel, Roman Lovás, Luboš Sitár st., Miro Zolvík a Luboš Sitár ml.. B – mužstvo je po siedmom kole s 3 výhrami, 1remízou a 3 prehrami na uspokojivom 6.mieste tabuľky.

Brigáda v rámci Dňa zeme

Dňa 20.apríla 2017 sa uskutočnila brigáda v rámci dňa zeme vo Voderadoch. Deň zeme sa mal uskutočniť pôvodne v sobotu ale kvôli nepriaznivému počasiu bol nakoniec

starostom zrušený.

Stolný tenisti z miestneho klubu si však aj napriek zrušeniu svoj diel splnili. Odstránili sme kovovú časť predzahrádky pred starou školou. Brigády sa zúčastnili nasledovní členovia

STK Voderady: Jozef Hanzel, Luboš Zlatohlávek, Luboš Sitár st., Noro Vöröš a Vlado Schiffel.

Brigádnikom aj touto cestou ďakujeme .

Ukončenie sezóny 2016/2017

STK Voderady ukončil sezónu 2016/2017 nasledovne:

STK Voderady „A“ – 6.liga MO Trnava – konečné 12.miesto . Vypadáva do  7.ligy MO Trnava.

V sezóne 2017/2018 budú v  „A“ mužstve hrávať:

Zlatohlávek Ľuboš, Szilágyi Peter, Vöröš Norbert,Wiltschka Peter, Hanzel Jozef,Lovás Roman,Vígh Marek, Schiffel Vladimír, Sitár Ľuboš st. a Sitár Ľuboš ml.

STK Voderady „B“ – 7.liga MO Trnava -konečné 12.miesto. Vypadáva do 8.ligy MO Trnava.

V sezóne 2017/2018 budú v „B“ mužstve hrávať:

Mizera Roland, Hanzel Jozef, Lovás Roman, Vígh Marek, Schiffel Vladimír, Sitár Ľuboš st., Sitár Ľuboš ml.

 

Všetkým hráčom ďakujem  za reprezentáciu obce Voderady v uplynulej sezóne 2016/2017 a zároveň želám v novej sezóne 2017/2018  lepšie výsledky.

Turnaj STK Voderady 2017

Dňa 7.januára 2017 usporiadal náš klub už 6.ročník turnaja pre registrovaných hráčov . Napriek tomu, že v tento deň sa uskutočnilo viacero turnajov v našom okolí ( Sládkovičovo, Čataj, Špačince a Vrbové ) , teší nás účasť 46 hráčov, ktorí si pri širokom výbere turnajov sa rozhodli pre ten náš. Zároveň sme radi, že vždy sa objavia  na našom turnaji aj noví hráči ktorí sa o Voderadoch dozvedajú z pozitívnej odozvy predchádzajúcich ročníkov , čím prispievajú aj k zvyšovaniu kvality turnaja.Na turnaji sa zúčastnili okrem hráčov z domáceho STK Voderady hráči z Bučian, Častej, Dlhej,  Nitri, Slovenského Grobu, Suchej nad Parnou, Trnovca nad Váhom, Veľkých Úľan,Vinosád, Vištuku, Zálesia a Zelenča.

Turnaj mal výbornú športovú kvalitu a samotný priebeh turnaja sa odohrával v priateľskej atmosfére ku ktorej prispeli členovia nášho klubu STK Voderady.

link: www.facebook.com/stolnytenisvoderady/?ref=ts&fref=ts

Turnaj o pohár starostu obce Voderady

Dňa 26. decembra 2016 sa uskutočnil tradičný starostovský turnaj. Môžem skonštatovať, že konečne prichádza  k zlepšeniu účasti na tomto turnaji, ktorý  klub STK Voderady organizuje pre ľudí, ktorí si rekreačne pre potešenie z pohybu radi zahrajú túto hru akou je stolný tenis.

Nálada počas celého turnaja sa niesla v športovom duchu vo výborne  atmosfére, ku ktorej nepochybne prispelo aj pohostenie ktoré pripravil náš klub.

Verím že, v budúcnosti sa bude účasť na tomto turnaji zvyšovať a  stane  príjemným spestrením v priebehu sviatočného obdobia.

Vyhodnotenie turnaja STK Voderady 2016

Dňa 9.1.2016 sa uskutočnil plánovaný turnaj STK Voderady. Turnaja sa zúčastnilo 49 registrovaných hráčov hrajúcich v bratislavských a trnavských súťažiach. Mal výbornú hráčsku úroveň a vďaka organizátorom bol aj dobre zabezpečený.

Víťazom sa stal hráč Elastik Trnava – Horné Orešany Andrej Kučera, na druhom a treťom mieste skončili hráči Slavoj Sládkovičovo Dominik Gál a Karol Barinka. Štvrtá skončila bývalá majsterka Európy vo štvorhrách Marta Daubnerová.

Foto z turnaja nájdete vo fotogalérii.